Home › Dlaczego warto zamieszkać na południowej Pradze?

Dlaczego warto zamieszkać na południowej Pradze?

Komfortowa lokalizacja nieruchomości jest chyba największą trudnością dla ludzi, poszukujących nowego lokum w stolicy. Nowoczesne inwestycje powstają niemalże w całym mieście, a oferta deweloperska jest istotnie różnorodna. Naturalnie im bliżej ścisłego centrum, tym cena za metr kwadratowy wzrasta. Teraz jednak stolica jest idealnie skomunikowana dlatego, bardziej od bliskiego położenia śródmieścia docenia się bliskość miejsc zielonych oraz dobre infrastruktury dzielnicy. Gdzie znajdziemy takie lokale? Na południowej Pradze!

Południowa Praga jest dzielnicą o której wielokrotnie mówiło się w zły sposób.

Istotnie w latach dziewięćdziesiątych ta okolica nie była zbyt przyjazna do życia. Jednak przez lata rozpowszechniane plotki nie są już aktualne. Współcześnie nowe lokale na południowej Pradze cieszą się bardzo popularnością. W tym obszarze buduje się bardzo dużo inwestycji deweloperskich.

Mieszkańców stolicy przyciągają również konkurencyjne ceny mieszkań, które są dużo niższe niż na przykład na Śródmieściu.

Z tego powodu kupno nowego mieszkania na południu Pragi, jest bardzo dobrą alternatywą dla osób, które nie chcą zaciągać ogromnego zadłużenia. Ten obszar stolicy cechuje się komfortowymi architektonicznie blokami i wspaniałą infrastrukturą. Mieści się tutaj bardzo duże centrum kulturalno-handlowe. Możemy znaleźć tutaj wielość szkół oraz przedszkoli. Ponadto jest tutaj mnóstwoprzedsiębiorstw usługowych. Co więcej, zabudowanie nie jest tak gęste jak w innych dzielnicach,z tego powodu mieszkania na południowej Pradze są wyposażone w tarasy i ogródki..
Odnośnik do strony: Piękne nowe mieszkania Praga południe – rynek pierwotny

Zobacz:
Polanica - nowoczesna miasto
Kilka informacji o korekcji
Czy wskazane jest wręczać wyszukane upominki?
Wypoczynek nad zbiornikiem w Sielpi Wielkiej - celnym wyborem
Podział majątku podczas rozwodu