Home › Herbata zielona świątynia niebios

Herbata zielona świątynia niebios

Herbatka zielona kryje w sobie niezwykle dużo istotnych substancji, które są korzystne dla naszego zdrowia. Są to szczególnie zestawy polinefoli, które posiadają bardzo rozmaite działanie oraz katechiny, będące bardzo silnymi antyoksydantami. W składzie herbaty zielonej znaleźć możemy również różnorodne garbniki, aminokwasy, makroelementy, lipidy, alkaloidy, jak i witaminy, takie jak A,B,C,E. Dobroczynna moc herbaty zmniejsza ryzyko raka, zważywszy na działanie silnych przeciwutleniaczy, które są dla naszego DNA chroniąc przed działaniem niepożądanych dla organizmusubstancji kancerogennych.

Niezliczone badania ukazały także ochronne działanie najlepszej herbaty przed rakiem skóry. Zielona herbata jest również antidotum na dłuższe życie. Zdaniem mieszkańców Japonii, wypicie blisko 8 filiżanek zielonej herbaty codziennie wydłuża nasze życie średnio o 3 lata.

Nastomiast Holendrzy są zdania iż picie czterech filiżanek przyczyni się do redukcji zachorowalności na arteriosklerozę. Na dodatek najlepsza herbata wpływa pozytywnie na poprawę wyglądu skóry. Krem mający dodatek w postaci zielonej herbaty, opóźni pojawienie się zmarszczek. Dzięki własnościom antybakteryjnym, będzie idealnym lekarstwem do pielęgnacji skóry przetłuszczającej się i trądzikowej. Jak widać zieloną herbatę można z czystym sumieniem używać do celów leczniczych. Każdy kto choć spróbował takiej metody leczenia przekona się do bez inwazyjnych sposobach leczenia, szczególnie nastolatki..